Apie mus

Apie mus

logo whiteUAB „Remodus“ įsteigta 2007 metais yra stabiliai dirbanti bei auganti statybos remonto bei projektų valdymo įmonė, kurios pagrindinis tikslas yra gyvenamosios ar darbinės erdvės, atitinkančios Jūsų skonį, poreikius ir galimybes, sukūrimas. 

Mūsų patirtis, profesionalūs meistrai ir visų technologijų laikymasis, leidžia mums darbus atlikti kokybiškai ir laiku.

Patyrusi profesionalių meistrų komanda, turinti visas reikalingas žinias, ilgalaikę patirtį ir gebėjimą visą tai taikyti kasdieniniame savo darbe, padės Jums išspręsti su remontu susijusias problemas greitai, kokybiškai ir už optimalią kainą.

Jums nebereikės kiekvienam darbui ieškoti atskirų meistrų, mes pasirūpinsime darbų eiliškumu ir surasime jiems tinkamus specialistus, o tai jums padės Jums sutaupyti laiko ir pinigų.

Įmonės „Remodus“ specialistai atliks Jums reikalingus įvairaus sudėtingumo remonto darbus, panaudojant aukščiausios kokybės statybines medžiagas ir šiuolaikines remonto technologijas.

Mes siūlome Jums prieinamas kainas, profesionalų butų, namų ar ofisų remontą, aukštą darbų kokybę ir realų jų atlikimo laiką.

Mes padėsime Jums susiorentuoti statybinių medžiagų pasiūloje ir teisingai pasirinkti jūsų remontuojamai patalpai reikalingų medžiagų.

Dirbti su mumis patogu, nes mes siūlome puikų servizą ir individualų priėjimą.

Sukaupta patirtis, profesionalūs meistrai ir visų technologijų laikymasis, leidžia mums darbus atlikti kokybiškai, laiku ir mažiausiomis sąnaudomis.

Mes galime džiaugtis tuo, kad buvę mūsų klientai yra patenkiti mūsų darbu ir rekomenduoja mus kitiems.

 

2015 metais, UAB Remodus pradėjo gaminti dušo kabinas pagal individualius užsakymus. Šiuo metu įmonė gamina standartines ir pagal užsakymus dušo kabinas po Koralo prekiniu ženklu. Visa informacija rasite www.koralo.lt arba atsisiuntę katalogą, kurį rasite žemiau.

DUSO KABINU KATALOGAS

 

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, tinklalapyje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.
Daugiau informacijos Sutinku